النگوی ضداسترس به بازار می‌آید

Iris Apfel النگو یا مچ بند جواهرنشان وایزویر را روانه بازار کرده که دارای سه دستبند هوشمند برنجی است که در صورت تمایل خریدار می توان به آنها طلای ۱۸ قیراطی یا پالادیوم اضافه کرد.

این دستبند علاوه بر قابلیت اتصال بی سیم مجهز به امکاناتی برای کاهش نگرانی و استرس هم هست. در جلوی این دستبند نمایشگر لمسی کوچکی وجود دارد که موقعیت صاحب دستبند را در صورت لزوم از طریق پیامک برای افرادی که قبلا مشخص شده اند ارسال می نماید.

این قابلیت به خصوص برای استفاده زنان سالمندی مناسب است که نگران آسیب دیدن و گم شدن هستند و تمایل دارند فرد یا افرادی دیگری از موقعیت آنها اطلاع داشته باشند.

از دستبند یاد شده برای انجام کارهای دیگری از جمله حفظ تناسب اندام نیز می شود استفاده کرد. حسگرهای مختلفی به عنوان قدم شمار،محاسبه گر فاصله طی شده، محاسبه کننده کالری مصرف شده و … در آن نصب شده که این اطلاعات را از طریق بلوتوث برای گوشی ارسال می کنند.

این دستبند در صورت دریافت پیام، تماس، ایمیل و … هم به لرزش درمی آید. در صورت عدم استفاده از نمایشگر عمر باتری این محصول تا سه روز خواهد بود. قیمت این دستبند که سه ماه دیگر روانه بازار می شود ۳۹۵ دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *